Podnikání z pláže, aneb jeden den úspěšného podnikatele

Podnikání z pláže, aneb jeden den úspěšného podnikatele.

Dobrý den jmenuji se Zdeněk Vostrý, ale lidé mě znají pod přezdívkou Skrblík. Podnikám ve sféře Webu a Web hostingu. Rád bych vám tímto článkem nastínil jeden ze svích rušných dní, které mi vynesli tu spoustu peněz které mám. Dovolte abych se stal vaším průvodcem ve světě podnikání a světě opravdu velkých peněz. Tak a jdeme na to.

6:45 Přijíždím plně vybaven na Lipno, zde budu prezentovat své podnikatelské úspěchy.

7:00 Ubytovávám se v místním penzionu Strašákov. Jelikož jsem dorazil moc brzy a snídaně kterou jsem si zarezervoval Bude až v 8:00 mám dostatek času na vybalení a malé schrupnutí.

7:05 Otevírám kufr a s hrůzou zjišťuji že jsem si doma zapoměl kartáček na zuby. No nevadí koupím si jej v místním obchodě.

7:10 Úspěšně jsem vše vybalil a umístil do skříní. Nařizuji budíka na 7:50 a ulehám do postele, abych si ještě dáchnul.

7:50 Budík řve jako kráva, ale můžu si za to sám, vždyť jsem jej tak nařídil. Nezamačkávám jej, ale vstávání oddaluji o 10 min.

8:15 Zjišťuji že jsem zaspal a že jestli chci snídani tak sebou musím hodit.

8:20 Vlétám do jídelny. Samozřejmě všechny dobroty jsou fuč. Nalévám si kávu, ale okamžitě ji celou na sebe převrátím. Do háje zelenýho, padá mi čerstvě namazaný rohlík s máslem. No samozřejmě tou namazanou stranou.

8:25 Hladový a silně znechucen odcházím z jídelny a vyzbrojen chytrým telefonem a notebookem odcházím na pláž.

10:00 V průvodci stálo že pláž je 5 minut od penzionu, stále ji nevidím. Zřejmě jsem zabloudil.

10:30 Huráááá už jsem na pláži, nálada se mi trochu vyspravila. Odkládám notebook k lehátku a jdu si ošplouchnout nožky do chladné vody. Vždyť ony si to zaslouží.

10:32 Při šplouchání nožek mi z kapsy u kalhot vypadává chytrý telefon. Než jej vylovím, je už utopenej. Hmmm prostě smůla, ještě že mám notebook pro práci.

10:34 Ulehám na lehátko a zapínám notebook.

10:45 Počítač stále ještě nabíhá. Fakt opruz. Pak že Windows 10 přinesou urychlení.

10:50 Sláva systém naběhl a já spouštím aplikaci Outlook, pro kontrolu mailů. Maily jsou načteny, ale aplikace ihned padá. No co poštu dám později.

11:00 Spouštím WebMaster pro práci s Webem. No alespoň něco naběhlo v pořádku a rychle.

11:01 Omyl vyskakuje na mě hláška WebMástr fatal error. Co to zase do háje má znamenat?

11:03 Pokouším se aplikaci vypnout a znovu zapnout. Tentokrát mi zamrzá celej windows. Resetuji tedy pc natvrdo.

11:45 PC naběhlo, tentokrát se však oběvuje hláška. Nedostatek energie, připojte prosím vaše pc ke zdroji napájení. Asi jsou úplně vypatlaný, kde mám asi na pláži sehnat zásuvku?

11:46 Šlehám notebookem o zem a ještě do něj kopu bosou nohou. Fatální chyba, palec to prostě nedává. Kulhající se vracím do penzionu.

12:15 Přicházím na parkoviště u penzionu a s hrůzou zjišťuji že mi někdo ukradl auto.

12:20 Odhlašuji se z pokojea klušu na autobus domů.

13:00 Po zakoupení lístku, už konečně sedím v autobuse. Úlevuu, však vystřídá úlek. Nechal jsem kufr se všemi věcmi v penzionu. Kurva, kurva.

16:00 Dorážím do místa bydliště. Při výstupu z busu, špatně šlapu na poslední schod a lámu si druhou nohu, ne tu s ukopnutým palcem.

17:00 Sanita mě přiváží do nemocnice. Končím s podnikáním, po uzdravení se radši vrátím do metra na pozici hlídače veřejných záchodků.

Pro všechny: Pokud jste stejní smolaři, jako já, doporučuji. ?Vybodněte se na podnikání, jinak se z toho fakt zblázníte.