Pohádka o Red Krákulce

Žila byla jednou jedna rodinka, myslím si že to bylo někde v městě Mostě. No a ta rodinka měla dcerušku, velkou mršku. Tahle hočička nejradši nosila červenej baretek a protože už od svých čtyř let kouřila dvacet cigaret každý den, pěkně krákorala. A proto jí začaly říkat Krákulka. No a protože máme v dnešní době potřebu poameričťonovat, začala si říkat Red Krákulka. Jednoho krásného deštivého dne, vyslala rodina Krákulku za babičkou. Měla již 212 narozeniny. Krákluka chviličku držkovala že má jiný zájmy, jako třeba jít ven s třema dalšíma individuama. To jsou její nejlepší kamarádi Hluchej, Liliput a Kostra z Čápa. Ale o těch až jindy, to je zase jiná pohádka.

Red Krákulka si zabalila krosničku, do které dala všechny věcičky, pro bábinku. Copak si asi tak myslíš milá dívko že to bylo? Myslíš že bábovka, láhev vína? Hmmmmmm nebuď najivní. Zabalila perníček, travičku a láhvičku rumíčku a vydala se na cestu. Táááák a teď určitě čekáš, že šla hlubokým lesem a potkala Vlka, zase chyba. V dnešní době lesy už dávno nejsou, natož snad nějací vlci.

Vydala se pěkně po průtahu směr východ, pěkně si poskakovala, pokuřovala a do toho ještě pískala. No prostě spoustal let tréningu. Ty to prosím nezkoušej, je to dost fyzicky náročný. No a jak si tak šlape, projede okolo ní stříbrné brko a v něm sedí postarší chlápek, chlupatej jak medvěd. Přibrzdí až nakonec zastaví. Počkal až ho Krákulka dožene a ptá se jí kam si to takhle z vesela frčí. Krákulka na to ?Cive, jsi nějak zvědavej, no ne?? ?Radši mi řekni jak se kua menuješ.? Chlápek se zakření a povídá. ?Jsi fakt vostrá, já jsem Wolf.?

Sedni si kua a já tě kousek svezu. No a protože se Krákulka ničeho a nikoho nebála, ona přece není žrádlo pro nikoho, tak si přisedla.

Tak a tady moje pohádka končí, brčko se rozjelo a o Wolfu a Krákulce už nikdy nebylo slyšet.

Určitě se ptáš a co babička? Byla smutná že jí nikdo v den narozenin nenavštívil? Zase se pleteš. Ta měla takovou sklerózu, že nevěděla že nějaké narozeniny vůbec má.

Zazvonil zvonec, neboj to není požární poplach, ale konec pohádky.